MOW Bielice

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy

Przygotowania do Dożynek Młodzieżowych

Tak wyglądały prace, związane z tworzeniem dekoracji dożynkowej na uroczystość IV Bielickich Dożynek Młodzieżowych. Dekorację wykonano pod bacznym okiem Pani Romy i Pani Karoliny.

Śniadaniowe wypieki

Rogale śniadaniowe, bułki maślane i chałka z kruszonką to propozycje na drugie śniadanie do szkoły przygotowane przez uczniów klasy branżowej. Zajęcia prowadziła Pani Arleta.

Sprzątania Świata

Tak było podczas akcji ,,Myślę więc nie śmiecę,,.

W ramach tej akcji nasi uczniowie sprzątali i zbierali śmieci na terenie Bielic. Zebrane śmieci zostały posegregowane i umieszczone w odpowiednich pojemnikach na odpady. Koordynatorem akcji była Pani Roma i Pani Karolina.

Zajęcia porządkowe

Oto zdjęcia z zajęć porządkowych na boisku szkolnym w ramach zajęć rewalidacji.
Opiekunowie: pani Roma i pani Karolina.

Jedz zdrowo, smacznie, kolorowo

Kolejna odsłona warsztatów ,,Jedz zdrowo, smacznie, kolorowo,, w wykonaniu uczniów klasy branżowej.  Zajęcia odbywały się pod okiem pani Arlety.

 

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

Tak było na uroczystości rozpoczęcia Roku Szkolnego

 

Biegi Przełajowe dla MOW

XXXVIII Mistrzostwa Polski w sztafetowych biegach przełajowych Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych we Włocławku 16.06.21

Zajęcia politechniczne

Nasi wychowankowie pod czujnym okiem Pana Konrada zbudowali altankę dla uczestników terapii zajęciowej ,,Radosne serce” w Bielicach. Na pewno miło tu będzie spędzić czas od wiosny do jesieni.

Zbiórka elektrośmieci

W naszym ośrodku przez cały maj trwała zbiórka elektrośmieci

Wyjazdy zawodoznawcze

Wyjazd do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Padniewku

Modelarstwo

Zajęcia profilaktyczne

W ramach zajęć z opiekunem wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego wzięli udział w zajęciach profilaktycznych. Podopieczni wykonali prace plastyczne na temat szkodliwości  stosowania substancji psychoaktywnych. Zajęcia wymagały dużo kreatywności i cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród wychowanków.

Przygotowania do nowej piosenki

Powstaje nowa piosenka. Kilka kadrów z planu filmowego 🙂

 

Konkurs na wiersz „Barwy Narodowe”

Niedawno, z okazji Dnia Konstytucji Trzeciego Maja zorganizowany został konkurs na wiersz pod tytułem „Barwy Narodowe”. Wziął w nim udział wychowanek naszego ośrodka Seweryn. Zajął on wyróżnienie za piękny wiersz własnego autorstwa.

Szkolenie z reżyserii dźwięku

« Older posts

© 2021 MOW Bielice

Theme by Anders NorenUp ↑